Autor Téma: Ego-W baterie blika  (Přečteno 2798 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Lohi

• Autor vlákna
Ego-W baterie blika
« kdy: 25.03.2012 // 21:04:44 »
Ahoj,

mám spíše než problém takový dotaz... Mám dvě baterky Ego-W asi 13 dní a obě fungují perfektně:) Jediné co mě mate je, že obě když dám opravdu hodně dlouhý potah z cigarety, světýlko párkrát blinkne. Našel jsem pár návodů na ego-w, ale nic o tom nikde není zmíněno, tak se chci zeptat, jestli se to děje někomu také... Na funkčnost e-cigarety to (zatím) nemá žádný vliv, spíše mě zajímá, jestli to není indikátor že "špatně" kouřím a ničím tím baterku nebo tak...

Online Hasmann

• Pohlaví: Mužské
  • Poslední smradlavka 15.10.2011
Re:Ego-W baterie blika
« Odpověď #1 kdy: 25.03.2012 // 21:16:21 »
To blikání po nějakých 10-16 sekundách je v pořádku, je to ochrana baterie proti přepálení při nechtěném stisknutí v kapse apod....Když zapomeneš zamknout baterku. ;)
Hard: Gripy-V MAX,ZMax,VAMO,ThulonX, Kubíček, XL 2 Soft: Cobra, AGA-T2,Oddy,Steamboy 2.0

Offline Lohi

• Autor vlákna
« Odpověď #2 kdy: 27.03.2012 // 12:23:03 »
Díky moc, doufal jsem v neco takovyho, ale jak jsem to v zadnym manualu nenasel, trochu jsem znervoznel:d

Online Hasmann

• Poslední smradlavka 15.10.2011
« Odpověď #3 kdy: 27.03.2012 // 23:20:52 »
Není třeba se znepokojovat. Apropo to rozmezí jsem napsal proto, protože co elektronika/výrobce to jiný časový úsek k vypnutí. ;)
Hard: Gripy-V MAX,ZMax,VAMO,ThulonX, Kubíček, XL 2 Soft: Cobra, AGA-T2,Oddy,Steamboy 2.0

Offline finchestro

« Odpověď #4 kdy: 03.06.2012 // 11:22:49 »
Zdravim mam baterii ego-w a parkrat se my stalo pri zmacknuti tlacitka ze my zaclo hrozne rychle blikat tak asi priblizne 40 bliknuti za 4 sekundy nevite co to znamena????

Offline Yarda

• Baví mě to...
  • Administrator
    • Militarie-repliky
« Odpověď #5 kdy: 03.06.2012 // 11:39:58 »
Ahoj..

s nejvetsi pravdepodobnosti se jedna o zkrat atomizeru...
S nožema je to jako s lidma - tupý stojej za ho..

Offline Ekrazit

« Odpověď #6 kdy: 03.06.2012 // 11:50:02 »
Ahoj v posledních dnech se mi cca 3x stalo, že po našroubování CE4+ a jednou u W-cartu začala baterka blikat (4 probliknutí) a pak svítila v kuse. Po odšroubování zhasla, zkusil jsem cart na druhé baterce a jel, vrátil jsem ho zpátky a začal fungovat i tam. Opět "zprovoznit" jde tedy lehce, ale zajímalo by mě proč se to děje. Díky za odpověď.
eGO-W 1100, CE4+, CE2 XL, V-Max, Rakvárium, vlastní míchačky, Rakfour tank dural 2.5Ohm, ViVi Nova 2.8ml

Offline finchestro

« Odpověď #7 kdy: 03.06.2012 // 12:11:09 »
jaj ted tak uplne nevim co je presne atomizer jsem e-kurak zacatecnik mam na tom nasroubovany clear echomizer a jede v poradku jen me to trosku znepokojilo ze sem nevedel co to blikani znamena

Offline cech555

« Odpověď #8 kdy: 03.06.2012 // 12:17:19 »
to je prostě to co máš nahoře našroubováno koukni TADY
a co se týče toho blikání, myslím, že u tebe to bude co psal Yarda
Kolega měl podobnej "problém" s DCT na ego baterii. Při tahání blikala, ale cart mu normálně jel.

Offline Yarda

• Baví mě to...
  • Administrator
    • Militarie-repliky
« Odpověď #9 kdy: 03.06.2012 // 12:40:02 »
Atomizer je takovy vseobecny pojmenovani pro vsechny odparovaci systemy - clearomizery, cartomizery atd. proste vse co se sroubuje na baterku.
Zkrat nemusi byt nutne totalni, ale v pripade eGo baterky se muze jednat po odpor nizsi nez cca 1,5 Ohm - elektronika to uz zacne vyhodnocovat jako zkrat.
Zkus zmerit odpor atty.

Offline finchestro

« Odpověď #10 kdy: 03.06.2012 // 12:45:00 »
bohuzel nemam multimetr takze to zmerit nemuzu  :(

Offline Yarda

• Baví mě to...
  • Administrator
    • Militarie-repliky
« Odpověď #11 kdy: 03.06.2012 // 12:47:01 »
A kdyz prohodis baterie - chova se to stale stejne? Blika i druha baterie s puvodnim cartem a obracene - puvodni baterie s jinym se chova jak?

Offline finchestro

« Odpověď #12 kdy: 03.06.2012 // 13:00:22 »
u klasickyho ego-w cartomizeru my to nedelalo mozna ani nemelo moznost protoze sem ho pouzival 3 dny a presel sem na clear echomizer z duvodu ze my oba ego-w protekaly do baterky. jestly se my to deje jen u jedne baterky nebo u obou to ted uz netusim ale blikalo  my to za necely 2 mesice e-koureni jen 3x takze to nejak moc neresim. jinak to funguje jak ma.

Offline Ekrazit

« Odpověď #13 kdy: 03.06.2012 // 13:02:36 »
Tak před chvíli se mi to stalo znovu :D,  baterku jsem chtěl dát na nabíječku, už málo dýmila a před odpojením jsem jí pětiklikem vypnul a stejně začala po odšroubování svítit v kuse, tentokrát se neobjevilo to předblikávání. Znovu jsem našrouboval cart, přestala svítít a jela. Znovu jsem odšrouboval a dal nabíjet.
Jen jednou z těch případů mi to udělalo po přehození na obou zároveň (to bylo myslím u CE4+), tak jsem ho znovu vyšrouboval a znovu našrouboval a jeli zas obě. Někdy to blbne na té, jindy na té, není v tom pravidelnost, či jen jedna baterka. Myslel jsem, že je to vadná CE4+, ale zrovna teď pokuřuju wéčko a udělalo to sním.
eGO-W 1100, CE4+, CE2 XL, V-Max, Rakvárium, vlastní míchačky, Rakfour tank dural 2.5Ohm, ViVi Nova 2.8ml

Offline petrs51

« Odpověď #14 kdy: 03.06.2012 // 19:26:54 »
Vyčisti kontakt na baterce a malinko ho přizvedni.